„Niespodziewany Początek Jesieni” w Orońsku

fot-1_oronsko

 

 

fot-2_oronsko

28.08.2016 w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbył się impreza plenerowa z cyklu „Niespodziewany Początek Jesieni”. W tym roku tematem przewodnim była kultura niemiecka ze szczególnym uwzględnieniem tradycji słynnego Octoberfestu.

 

Jak co roku program festynu był bardzo bogaty i różnorodny. Dla dzieci przygotowany był spektakl „Baśnie Braci Grimm” w wykonaniu aktorów Teatru na Wagance oraz niemiecki balet triadyczny z programem „Baśń o lodowym kryształku”, który zaprezentowała grupa taneczna „Przecinek”. Dla dorosłych zagrała Tyrolsko-Bawarska Kapela Stefana oraz Kwintet Molto Bene w repertuarze klasyków niemieckich.

 

Jeśli Niemcy to kiełbaski, i dlatego Nasza firma zapewniła wszystkim uczestnikom poczęstunek w stylu tyrolskim. Można było spróbować kiełbasek z grilla, golonki w piwie i wielu innych smakołyków rodem z Niemiec.

 

Jesteśmy dumni że mogliśmy wspomóc Centrum Rzeźby Polskiej w organizacji tak ciekawej i różnorodnej imprezy. Liczymy że i w przyszłym roku będziemy mogli zaprosić naszych klientów na wspólna zabawę do Orońska.

 

fot-3_oronsko